A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dobro jest w Małopolsce - Stop Koronawirusowi!

20.04.2020
Kampania Województwa Małopolskiego "Dobro jest w Małopolsce" pod hasłem: "Stop Koronawirusowi! startuje w nowym wymiarze. Jest odpowiedzią na trudną sytuację w jakiej wszyscy się znajdujemy. To akt solidarności, wspólnej odpowiedzialności i  wsparcia dla tych najbardziej potrzebujących. Dzięki tej kampanii chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej! 
 
- Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i teraz w szczególny sposób potrzebujemy dowodów na ludzką solidarność i wsparcie. Kampania Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! jest odpowiedzią na te potrzeby. Chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej - mówi Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego.
Wiemy, że najlepszym sposobem na powstrzymanie wirusa wywołanego COVID-19 jest izolacja. Ale izolacja nie oznacza pozbawiania nas poczucia bycia razem! Dlatego w naszej kampanii podkreślamy: przejdźmy przez to razem, wszyscy bez wyjątku stosujmy się do wytycznych, wszyscy bądźmy za siebie odpowiedzialni.
 
W ramach kampanii został przygotowany specjalny serwis skierowany do wszystkich mieszkańców Małopolski. Zawiera informacje dotyczące wsparcia dla służby zdrowia i przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, akcji organizowanych m.in. przez Departamenty Urzędu Marszałkowskiego. Ich celem jest wsparcie mieszkańców żyjących z turystyki czy regionalnych producentów żywności.
W ramach kampanii chcemy również połączyć tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. W tym celu tworzymy specjalny Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski.
Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach kultury, która również aktywnie działa w sieci! Coś ciekawego znajdą tu dla siebie także najmłodsi.
 
Nasze działania możecie obserwować na profilu facebook.com/lubiemalopolske. Zachęcamy Was także do korzystania ze specjalnej nakładki na zdjęcie profilowe, dostępnej dla fanów profilu Małopolski, która jest wyrazem wsparcia i aktu solidarności w tych trudnych chwilach.

Link do szczegółowych informacji ​o kampanii: www.malopolska.pl/aktualnosci/promocja/dobro-jest-w-malopolsce-stop-koronawirusowi 


Pamiętamy: Razem. Wszyscy!
Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!


www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi


Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
www.malopolska.pl fb.com/lubiemalopolske

Liczba wyświetleń: 368
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30