Zwrot podatku akcyzowego - na rachunek bankowy

31.03.2020
W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną na terenie Polski, uprzejmie informujemy, że zwrot podatku akcyzowego dla rolników wypłacany będzie na konta bankowe.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 48/2020 Wójta Gminy Limanowa z dnia 20 marca 2020 r., Urząd Gminy Limanowa został wyłączony z bezpośredniej obsługi interesantów. Kwestia ta dotyczy również obsługi kasowej Urzędu, stąd zwrot podatku akcyzowego dla producentów rolnych może zostać dokonany tylko na wskazany rachunek bankowy.

Prosimy zatem rolników, którzy jeszcze nie złożyli wniosków z wpisanymi numerami kont bankowych o podanie w terminie do 8 kwietnia 2020 r. numeru rachunku bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot podatku.
Informację  przesłać należy drogą elektroniczną na e-maila Urzędu Gminy Limanowa: [email protected] z podaniem następujących danych:
  • imię i nazwisko producenta rolnego,
  • adres zamieszkania,
  • imię i nazwisko, adres posiadacza rachunku bankowego,
  • numer rachunku bankowego.

Informację bezpośrednio można również umieścić w urnie znajdującej się przed budynkiem Urzędu Gminy Limanowa, przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B w godzinach pracy Urzędu (pon.- pt. 7.30 - 15.30), na załączonym poniżej druku.

Informujemy ponadto, że zwrot podatku akcyzowego musi zostać wypłacony w okresie od 1 kwietnia 2020 r. do 30 kwietnia 2020 r. i nie ma możliwości odbioru środków po upływie wskazanego terminu.