Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Gminie Limanowa

30.03.2020
Szanowni Pełnomocnicy Komitetów Wyborczych,

informujemy, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Gminie Limanowa w wyborach Prezydenta RP, zarządzonych na 10 maja 2020 r. należy przesłać (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy urzędu tj. do 15.30 )  w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. Oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Gminy Limanowa

Oryginały dokumentów nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń. Dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów.

Informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych można uzyskać pod numerem 501 195 991 lub 603 695 745.

Do pobrania poniżej - Wyjaśnienia PKW