Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej APMT Limanowa CUP 2020 zakończony

23.03.2020
Po dwóch weekendach gier zakończyły się zmagania w ramach tegorocznego turnieju APMT Limanowa CUP 2020 organizowanego przez sztab Akademii Piłkarskiej MAM TALENT Limanowa. W tym roku do Limanowej zawitało łącznie 70 zespołów z trzech województw - Małopolskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego - daje to nam liczbę blisko 700 uczestników. 
 
W tegorocznej edycji turnieju wraz z APMT Limanowa grały takie zespoły jak Cracovia, Sandecja, Ziomki Rzeszów, Bronowianka, Mineralni Krynica, Akademia Futbolu z Głową, Prądniczanki Kraków , Dunajca Nowy Sącz i wiele, wiele innych. 

Turniej był podzielony na 3 kategorie wiekowe. Wszystkie drużyny grały bez żadnej klasyfikacji. 


 
W pierwszy weekend na dwóch halach równocześnie swoje rozgrywki odbywały zespołu żaków 2011 i młodszych podzielonych na kategorie techniczne ( 29.02 sobota - kat. zaawansowana oraz 1.03 w niedzielę średniozaawansowana ). Wszystkie drużyny grały mecze na hali a po każdym meczu udawali się na techniczną grę 2x2. W kolejnym weekendzie w sobotę rozgrywali turniej żaki młodsze rocznika 2012 i młodszych a w niedzielę skrzatów 2013 i młodszych a zawodnicy z tych roczników rozgrywali mecze oraz brali udział w zadaniach technicznych - żonglerce, slalomie i uderzeniach do celu. 
 
Podczas całego cyklu odbywała się zbiórka na rzecz Kasi Kądziołka do puszek  na jej cel udało się zebrać ponad 4 400 zł.
 
Organizatorzy bardzo dziękują uczestnikom za przybycie i wspaniałą sportową rywalizację  - mówi Kamil Musiał , koordynator APMT Limanowa CUP 2020 - Przeżyliśmy niesamowite dwa weekendy w których śmiało możemy powiedzieć że poprzeczka zarówno sportowa jak i organizacyjna poszybowała wyżej niż rok wcześniej. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tej ogromnej imprezy a w szczególności rodzicom dzieci z klubu APMT Limanowa  i wolontariuszom. Dziękuję również partnerom turnieju i sponsorom którzy wsparli nas w wieloraki sposób. Dziękujemy za wsparcie.
 
 
Podziękowania dla :
 
Patronat Honorowy: Urszula Nowogórska , Gmina Limanowa , Starostwo Powiatowe w Limanowej 
 
Sponsorzy:  Electret, Decathlon, Marex, Punkt Widzenia Oka, Architom, Laskopol, SPAR ul. Krakowska, Wolimex, Piekarnia Bobowska, Tymbark, Szubryt, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Miąsko, Plastuś 
 
Partnerzy : APMT S.A. , BlueTimber S.A. 


Liczba wyświetleń: 1282
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne