A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przebieg Kanalizacji Sanitarnej w miejscowości Stara Wieś I – PO WPROWADZENIU KOREKT

24.03.2020
Szanowni Mieszkańcy Starej Wsi I,
w nawiązaniu do przedstawionej propozycji przebiegu linii kanalizacji sanitarnej w Starej Wsi I oraz zgłoszone przez mieszkańców uwagi, w załączeniu prezentujemy skorygowany przebieg sieci i przyłączy. Prosimy o zapoznanie się z ostateczną propozycją trasy kanalizacji.
Należy również zauważyć, iż przebieg kanalizacji w obrębie rejonu Dzielca, ze względu na nieuregulowany stan prawny działek drogowych, stał się przedmiotem ponownej analizy, w związku z czym trasa na tym obszarze może jeszcze ulec zmianie.
Mamy nadzieję, że zaproponowany przebieg kanalizacji sanitarnej odpowiada Państwa oczekiwaniom.
W załączeniu pliki graficzne.


Liczba wyświetleń: 1194
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30