Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Nie bądźmy obojętni!"- apel Wójta o pomoc osobom starszym

26.03.2020
Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa  zaapelował do mieszkańców o objęcie szczególną troską bliskich i sąsiadów w starszym wieku.
Każdy z nas ma w swoim najbliższym otoczeniu seniorów i osoby w podeszłym wieku. W związku z tym, że dla tej grupy koronawirus stanowi największe zagrożenie, zwracam się do Państwa z apelem o pomoc sąsiedzką, ewentualnie informacje do Urzędu Gminy Limanowa o takiej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań by w tym trudnym czasie nikt, a przede wszystkim seniorzy, będący w grupie największego ryzyka, nie pozostali sami!
Dlatego apeluję do Państwa:  nie bądźmy obojętni! Proszę zgłaszać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej  tel.18 337 36 57, osoby które według państwa wiedzy pozostały w tej trudnej sytuacji same i potrzebują pomocy.
Okażmy pomoc i wsparcie tym, którzy w tej szczególnie trudnej sytuacji najbardziej jej potrzebują
 

Liczba wyświetleń: 1029
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne