A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Nie bądźmy obojętni!"- apel Wójta o pomoc osobom starszym

26.03.2020
Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa  zaapelował do mieszkańców o objęcie szczególną troską bliskich i sąsiadów w starszym wieku.
Każdy z nas ma w swoim najbliższym otoczeniu seniorów i osoby w podeszłym wieku. W związku z tym, że dla tej grupy koronawirus stanowi największe zagrożenie, zwracam się do Państwa z apelem o pomoc sąsiedzką, ewentualnie informacje do Urzędu Gminy Limanowa o takiej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań by w tym trudnym czasie nikt, a przede wszystkim seniorzy, będący w grupie największego ryzyka, nie pozostali sami!
Dlatego apeluję do Państwa:  nie bądźmy obojętni! Proszę zgłaszać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej  tel.18 337 36 57, osoby które według państwa wiedzy pozostały w tej trudnej sytuacji same i potrzebują pomocy.
Okażmy pomoc i wsparcie tym, którzy w tej szczególnie trudnej sytuacji najbardziej jej potrzebują
 

Liczba wyświetleń: 372
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30