Informacja Wójta Gminy Limanowa dotycząca zamknięcia szkół

11.03.2020
W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącą zagrożenia Koronowirusem  z dniem jutrzejszym zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich szkołach na terenie Gminy Limanowa.

Zgodnie z wytycznymi w dniach 12, 13 marca w szkołach odbywać się będą zajęcia opiekuńcze, zalecane jest jednak by dzieci już w czwartek zostały w domu. Od poniedziałku 16 marca szkoły, oddziały przedszkolne zostaną zamknięte na dwa tygodnie.

W chwili obecnej decyzja nie wpływa na terminarz roku szkolnego, a o zaistnieniu nowych faktach placówki oświatowe informowane będą na bieżąco za pośrednictwem eDzienników szkolnych, strony internetowej, Facebook’a i innych możliwych kanałów komunikacji.

Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut