A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja Wójta Gminy Limanowa dotycząca zamknięcia szkół

11.03.2020
W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącą zagrożenia Koronowirusem  z dniem jutrzejszym zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich szkołach na terenie Gminy Limanowa.
 
Zgodnie z wytycznymi w dniach 12, 13 marca w szkołach odbywać się będą zajęcia opiekuńcze, zalecane jest jednak by dzieci już w czwartek zostały w domu. Od poniedziałku 16 marca szkoły, oddziały przedszkolne zostaną zamknięte na dwa tygodnie.

W chwili obecnej decyzja nie wpływa na terminarz roku szkolnego, a o zaistnieniu nowych faktach placówki oświatowe informowane będą na bieżąco za pośrednictwem eDzienników szkolnych, strony internetowej, Facebook’a i innych możliwych kanałów komunikacji.

 
                                                                                                                 Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut


Liczba wyświetleń: 331
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30