Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja o decyzji Dyrektora Okręgowego Urzędu Górniczego w Krakowie

05.03.2020
Informujemy, że dnia 2 marca br. do Urzędu Gminy Limanowa wpłynęło pismo  - decyzja Dyrektora Okręgowego Urzędu Górniczego w Krakowie po rozpatrzeniu wniosku Pawła Skowrońskiego, działającego z upoważnienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
w sprawie zatwierdzenia "Planu ruchu zakładu wykonującego roboty geologiczne niepolegające na badaniach geofizycznych wymagających użycia środków strzałowych dla Hydroel Zakład Wiertniczo-Geologiczny S.C. na wykonanie dziewięciu otworów badawczych T10-CD9-T10-ZD17 dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla zadania pn.: "Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. "Budowa Linii kolejowej Podłęże - Szczyrzyc-Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nową Sącz - Etap I: prace przygotowawcze "Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla kontraktu pn. "Modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka-Nowy Sącz". Odcinek D tj. od km 48,600 do km 61,400 (12,8 km) - Limanowa - bocz. szl. Klęczany, w tym Męcina.
 
Treść decyzji - w załączniku poniżej.

Liczba wyświetleń: 896
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne