Znani mistrzowie gminy w Piłce Siatkowej Chłopców - Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

20.02.2020
W środę 19 lutego w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Chłopców w Piłce Siatkowej - Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach udział wzięły trzy drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową  w Pisarzowej, Szkołę Podstawową nr 1 w Siekierczynie oraz Szkołę Podstawową w Nowym Rybiu.

I miejsce na podium zajęli chłopcy z SP w Pisarzowej w składzie: Bańczak Kacper, Górszczyk Adam, Małucha Dominik, Michalik Kamil, Oleksy Mateusz, Smoleń Jakub, Sołtys Oskar, Tobiasz Konrad. Opiekunowie drużyny - Michał Majka i Łukasz Sukiennik.

II miejsce - SP nr 1 w Siekierczynie

III miejsce - SP w Nowym Rybiu

Nagrody rzeczowe, puchary oraz medale wręczał uczestnikom zawodów Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Dyrektor SP w Pisarzowej Magdaleną Strzebońską.

Zwycięska drużyna chłopców z Pisarzowej reprezentować będzie Gminę Limanowa na Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej, które odbędą się dnia 6 marca br. w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!