Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Znani mistrzowie gminy w Piłce Siatkowej Chłopców - Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

20.02.2020
W środę 19 lutego w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa Chłopców w Piłce Siatkowej - Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach udział wzięły trzy drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową  w Pisarzowej, Szkołę Podstawową nr 1 w Siekierczynie oraz Szkołę Podstawową w Nowym Rybiu.

 
I miejsce na podium zajęli chłopcy z SP w Pisarzowej w składzie: Bańczak Kacper, Górszczyk Adam, Małucha Dominik, Michalik Kamil, Oleksy Mateusz, Smoleń Jakub, Sołtys Oskar, Tobiasz Konrad. Opiekunowie drużyny - Michał Majka i Łukasz Sukiennik.


 
II miejsce - SP nr 1 w SiekierczynieIII miejsce - SP w Nowym RybiuNagrody rzeczowe, puchary oraz medale wręczał uczestnikom zawodów Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Dyrektor SP w Pisarzowej Magdaleną Strzebońską.
 
Zwycięska drużyna chłopców z Pisarzowej reprezentować będzie Gminę Limanowa na Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej, które odbędą się dnia 6 marca br. w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!


Liczba wyświetleń: 2204
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne