Załóż konto w systemie SOW i wnioskuj o dofinansowanie z PFRON

11.02.2020
Od początku stycznia br. bez wychodzenia z domu wnioskować można o dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych oraz zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych ze środków PFRON.

Wykorzystując darmowy System SOW (sow.pfron.org.pl) można złożyć elektroniczny wniosek również w dzień wolny od pracy. Skorzystać z tej możliwości można od 1 stycznia 2020 r., omijając tym samym  tradycyjną procedurę składania wniosku w Urzędzie, gdzie można to zrobić tylko w dni robocze.

By złożyć wniosek drogą elektroniczną potrzebny jest: Można także skorzystać z kreatora, który usprawnia proces składania wniosku. Kontakt z bezpłatną infolinią: 800 889 777 (czynna w dni robocze, godziny 9.00 – 17.00)
  Szczegóły na stronie PFRON pod linkiem: https://portal-sow.pfron.org.pl/opencms/export/sites/pfron-sow/sow/