SREBRNA ROZETA dla kolędników z Pisarzowej na ogólnopolskim kolędowaniu w Bukowinie Tatrzańskiej

10.02.2020
II miejsce i Srebra Rozetę Góralską wywalczyli dorośli kolędnicy z Pisarzowej, którzy wystąpili podczas 48. Karnawału Góralskiego w Bukowinie Tatrzańskiej, reprezentując tam Gminę Limanowa.

Przypomnijmy Grupa Kolędnicza z Pisarzowej swoją "kolędniczą przygodę", która teraz zakończyła się zdobyciem II miejsca na ogólnopolskim kolędowaniu rozpoczęła wygrywając gminne eliminacje w Starej Wsi 12 stycznia br.  Kolejny sukces miał miejsce tydzień później w Lubomierzu, skąd po występie na Przeglądzie Powiatowym  "Pasterze" wydelegowani zostali dalej - właśnie na Karnawał Góralski do Bukowiny i mający tam miejsce 48. Ogólnopolski Przegląd Kolędniczy.

Kolędnikom z Zespołu "Kijom Worci" z Pisarzowej gratulujemy sukcesu!

Poniżej zdjęcia,
a pod linkiem filmik z kolędowania w Bukowinie Tatrzańskiej: