A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie 2020 w świetlicach wiejskich - już za nami!

10.02.2020
Artystycznie, kolorowo i twórczo spędziły czas wolny od zajęć szkolnych dzieci uczestniczące w zajęciach przygotowanych dla nich w świetlicach wiejskich w Lipowem oraz Starej Wsi I.  Zajęcia przyniosły dzieciom wiele radości, a oprócz pomysłów indywidualnych były też i te wspólne co wpłynęło na wzajemną integrację najmłodszych. Nad przebiegiem zajęć jakie miały miejsce w świetlicach w Lipowem i Starej Wsi I czuwała opiekun obiektów Jolanta Biedroń.  

Kulinarne ferie miały miejsce w świetlicach w Kisielówce i Sowlinach. Własnoręcznie zrobione ciasto, udekorowane ciasteczka to tylko niektóre efekty kulinarnych popisów najmłodszych jakie pod okiem Agaty Pytel miały miejsce w Kisielówce, natomiast w Sowlinach gdzie pieczę nad obiektem sprawuje Tomasz Kurczab przygotowane zajęcia kulinarne odbyły się dzięki wsparciu członkiń miejscowego KGW. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać tajniki niektórych regionalnych potraw, a na miejscu wraz z Paniami z KGW Sowliny upiekły i udekorowały ciasteczka oraz tradycyjne drożdżówki.
W ramach zajęć przygotowanych na okres ferii w świetlicy w Sowlinach odbył się także Zimowy Turniej Piłkarzyków, który starszym dzieciakom przysporzył wiele emocji, a walka o wygraną to nie tylko sama rywalizacja, ale także  mile spędzony czas na wspólnej zabawie.Najmłodszym uczestnikom zajęć  jakie odbyły się w okresie ferii w gminnych świetlicach dziękujemy za udział i życzymy zapału do nauki w drugim półroczu roku szkolnego.


Liczba wyświetleń: 313
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30