Ferie 2020 w świetlicach wiejskich - już za nami!

10.02.2020
Artystycznie, kolorowo i twórczo spędziły czas wolny od zajęć szkolnych dzieci uczestniczące w zajęciach przygotowanych dla nich w świetlicach wiejskich w Lipowem oraz Starej Wsi I.  Zajęcia przyniosły dzieciom wiele radości, a oprócz pomysłów indywidualnych były też i te wspólne co wpłynęło na wzajemną integrację najmłodszych. Nad przebiegiem zajęć jakie miały miejsce w świetlicach w Lipowem i Starej Wsi I czuwała opiekun obiektów Jolanta Biedroń.

W ramach zajęć przygotowanych na okres ferii w świetlicy w Sowlinach odbył się także Zimowy Turniej Piłkarzyków, który starszym dzieciakom przysporzył wiele emocji, a walka o wygraną to nie tylko sama rywalizacja, ale także  mile spędzony czas na wspólnej zabawie.

Najmłodszym uczestnikom zajęć  jakie odbyły się w okresie ferii w gminnych świetlicach dziękujemy za udział i życzymy zapału do nauki w drugim półroczu roku szkolnego.