Dziewczęta z Pisarzowej mistrzyniami gminy w siatkówce

18.02.2020
Dnia 18 lutego w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Młodzieży Szkolnej w Kategorii Dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny tym samym zapewniając sobie miejsca na podium.

I miejsce - SP Pisarzowa
Zwycięska drużyna z Pisarzowej grała w składzie:
Frączek Patrycja, Górka Julia, Raczek Kinga, Radzięta Martyna, Radzięta Patrycja, Rosiek Marlena, Smoleń Izabela oraz Smoleń Natalia

II miejsce – SP nr 1 w Męcinie

III miejsce – SP Nowe Rybie

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa oraz puchary i medale, które wręczyli:  Magdalena Strzebońska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej oraz opiekunowie drużyny gospodarzy.

Drużynie z Pisarzowej oraz ich opiekunowi  Michałowi Majce gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 25 lutego w Limanowej.