A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Bal karnawałowy z KORDIANEM w Kisielówce

10.02.2020
W dniu 8 lutego w OSP Kisielówce odbył się Bal Karnawałowy organizowany przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej w Pasierbcu. Na bal przybył gość specjalny Wacław Cieślik -KORDIAN.

Goście bawili się przy najnowszym hicie HEJ GWIAZDECZKO MOJA , oczywiście nie zabrakło również przeboju DZIEWCZYNA Z GÓR. Po koncercie Kordian chętnie rozdawał autografy ,rozmawiał z gośćmi oraz dzielnie pozował do zdjęć. Oprawę muzyczną zapewnił Zespół BAJERSI, który bawił gości do białego rana. W przygotowanie balu włączyli się rodzice, jak również OSP Kisielówka.Kwotę zebraną podczas organizacji spotkania Rada Rodziców przeznaczy na potrzeby uczniów szkoły.

Liczba wyświetleń: 1140
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30