A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Trwają ferie w gminnych świetlicach

29.01.2020
Pierwsze zajęcia zaplanowane na okres ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Lipowem i Starej Wsi za nami. W placówkach było artystycznie i twórczo, a wszystko za sprawą zajęć przygotowanych przez opiekuna świetlic Jolantę Biedroń, która podopiecznych świetlicy w Starej Wsi zaprosiła do wspólnej zabawy przy projektowaniu ubrań z papieru oraz wykonywaniu na papierze kolorowych witraży.Podobne zajęcia odbyły sie także w świetlicy w Lipowem. Tam z kolei dzieci wykonywały różnorodne stworzone wedle własnych pomysłów karnawałowe maski.Efekt wspólnej twórczej pracy najmłodszych - drzewo  wykonane przez 18 dzieci:Przed uczestnikami zajęć w świetlicach w Lipowem i Starej Wsi kolejne artystyczne wyzwania m.in. malowanie śladami dłoni kolorowych drzew oraz malowanie makiem.


Liczba wyświetleń: 459
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30