Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Stopnie alarmowe BRAVO i ALFA-CRP w Małopolsce

22.01.2020
W związku z obchodami 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, od 23 do 29 stycznia na terenie całego woj. małopolskiego obowiązywać będzie drugi stopień alarmowy BRAVO, a w całym kraju pierwszy stopień ALFA i ALFA-CRP. Zarządzenie o stopniach alarmowych podpisał premier Mateusz Morawiecki.
 
Stopień BRAVO wprowadzono w województwie małopolskim z powodu centralnych uroczystości, które się odbędą na terenie Małopolski – z udziałem najwyższych władz państwowych Polski oraz przywódców i delegacji wielu państw. Natomiast w całym kraju będzie obowiązywał najniższy stopień – ALFA oraz ALFA-CRP (dotyczący zagrożenia w cyberprzestrzeni).
 
Stopnie alarmowe obowiązywać będą od czwartku, 23 stycznia do środy, 29 stycznia.
 
 
Treść Zarządzenia Prezesa Rady Ministrów w załączniku poniżej.

Liczba wyświetleń: 1372
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne