A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Stopnie alarmowe BRAVO i ALFA-CRP w Małopolsce

22.01.2020
W związku z obchodami 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, od 23 do 29 stycznia na terenie całego woj. małopolskiego obowiązywać będzie drugi stopień alarmowy BRAVO, a w całym kraju pierwszy stopień ALFA i ALFA-CRP. Zarządzenie o stopniach alarmowych podpisał premier Mateusz Morawiecki.
 
Stopień BRAVO wprowadzono w województwie małopolskim z powodu centralnych uroczystości, które się odbędą na terenie Małopolski – z udziałem najwyższych władz państwowych Polski oraz przywódców i delegacji wielu państw. Natomiast w całym kraju będzie obowiązywał najniższy stopień – ALFA oraz ALFA-CRP (dotyczący zagrożenia w cyberprzestrzeni).
 
Stopnie alarmowe obowiązywać będą od czwartku, 23 stycznia do środy, 29 stycznia.
 
 
Treść Zarządzenia Prezesa Rady Ministrów w załączniku poniżej.

Liczba wyświetleń: 690
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30