A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jubileusz 10-lecia Orkiestry Dętej z Męciny

28.01.2020
W niedzielę 26 stycznia w kościele pw. Św. Antoniego w Męcinie swój Jubileusz obchodziła Orkiestra Dęta działająca przy miejscowym OSP. Obchodzony Jubileusz członkowie orkiestry świętowali wspólnie z zaproszonymi na uroczystość gośćmi oraz lokalną społecznością.

 
Gratulacje z okazji 10-lecia istnienia Orkiestry złożył m.in. Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut dziękując przy tej okazji wszystkim jej członkom za wielkie zaangażowanie, aktywną pracę artystyczną oraz obecność w życiu kulturalnym i społecznym Męciny i całej gminy podczas różnego rodzaju uroczystości - świąt państwowych, gminnych i kościelnych. Oprócz podziękowań Wójt złożył także życzenia  wielu dalszych sukcesów w działalności organizacji, satysfakcji płynącej ze wspólnego muzykowania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
 
--------------------------------------------------

10 lat Orkiestry Dętej w Męcinie...
 
Przez 10 lat Orkiestrze Dętej udało się zebrać sporą ilość nagród, m.in. II miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, I miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, WYRÓŻNIENIE I stopnia na 41 Finale Echo Trombity w Nowym Sączu, I miejsce w XVII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, II miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, II miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, I miejsce w Paradzie Orkiestr Dętych w Laskowej oraz III miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych. 
/fot. ks. Antoni Piś/

Liczba wyświetleń: 564
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30