III Festiwal Kolęd "Maleńkiemu Jezusowi" w Pasierbcu

16.01.2020
W dniach 24-26 stycznia w Pasierbcu odbędzie się i III Festiwalu Kolęd "Maleńkiemu Jezusowi". Konkurs cieszy sie ogromną popularnością nie tylko na terenie naszego powiatu, ale również  przyciąga uczestników z ościennych powiatów.
Ze względu na ogromne zainteresowanie festiwalem przesłuchania uczestników odbywać sie będą w piątek i sobotę 24-25 stycznia od godz. 9:00 w Szkole Podstawowej w Pasierbcu.
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 26 stycznia (niedziela) od godziny 14:00.

W dniu 19 stycznia dobiega końca termin zgłoszeń  do konkursu,  zainteresowani proszeni są  o nadsyłanie informacji o chęci uczestnictwa.  "W tym roku po raz pierwszy do udziału zapraszamy dorosłych"- informuje koordynator i pomysłodawca przedsięwzięcia proboszcz Parafii Pasierbiec - Bogdan Stelmach.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Poniżej w załącznikach karty uczestnictwa oraz regulamin festiwalu.