Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie 2020 w gminnych świetlicach

27.01.2020
Okres ferii zimowych to dla wszystkich uczniów pora odpoczynku od szkoły. To czas relaksu, leniuchowania, ale również idealny okres, by dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych spędzić na wzajemnej zabawie, integracji oraz rozwijaniu zainteresowań. Naprzeciw tym sposobom spędzenia wolnych dni wychodzą świetlice wiejskie z terenu gminy Limanowa, zapraszając dzieci oraz młodzież do ciekawie i pożytecznie spędzonego czasu w czasie ferii.

Zachęcamy do udziału w przygotowanych zajęciach, życząc udanego wypoczynku.

Liczba wyświetleń: 1223
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne