A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wigilijne podsumowanie kulinarnych warsztatów KGW z gminy Limanowa

19.12.2019
Wigilijne potrawy zakończyły cykl warsztatów kulinarnych, w których przez okres ostatnich kilku miesięcy brały udział Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Limanowa.

Różnorodne tematycznie pod względem kulinarnym spotkania KGW z gminy Limanowa odbywały się w świetlicach gminnych, a efektem wzajemnej integracji członkiń Kół była wymiana doświadczeń związanych z regionalną kuchnią i tradycyjnymi potrawami z poszczególnych regionów, w których działają Koła.

A "Przy wigilijnym stole" spotkały się jako gospodarz - Koło Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej oraz KGW z: Męciny, Sowlin i Kłodnego, a także reprezentantki KGW z Łososiny Górnej, Pasierbca i Rupniowa Centrum.

Projekt pn. " Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW objętego na lata 2014-2020", organizowany był  za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”, w celu kultywowania lokalnego dziedzictwa.


Liczba wyświetleń: 923
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30