Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Urzędu Gminy

19.12.2019
Bożonarodzeniowy czas jest wspaniałą okazją do wspólnych spotkań, nie tylko w gronie rodzinnym, ale także  w gronie znajomych i przyjaciół. Takie właśnie spotkanie miało miejsce w Urzędzie Gminy Limanowa dnia 18 grudnia, gdzie w sali konferencyjnej przedstawiciele władz Gminy spotkali się  z emerytowanymi pracownikami Urzędu.

Wszystkich zebranych  przywitał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, który wyraził radość z możliwości spotkania, dziękując emerytom  za ich wieloletni  wkład w  funkcjonowanie Urzędu. W uroczystości wzięli również  udział Sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja oraz Zastępca Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Grzegorz Krzak.
Spotkanie przebiegło  w  ciepłej, świątecznej atmosferze, a na zakończenie przyszedł czas na życzenia świąteczno-noworoczne.