A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Urzędu Gminy

19.12.2019
Bożonarodzeniowy czas jest wspaniałą okazją do wspólnych spotkań, nie tylko w gronie rodzinnym, ale także  w gronie znajomych i przyjaciół. Takie właśnie spotkanie miało miejsce w Urzędzie Gminy Limanowa dnia 18 grudnia, gdzie w sali konferencyjnej przedstawiciele władz Gminy spotkali się  z emerytowanymi pracownikami Urzędu.

Wszystkich zebranych  przywitał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, który wyraził radość z możliwości spotkania, dziękując emerytom  za ich wieloletni  wkład w  funkcjonowanie Urzędu. W uroczystości wzięli również  udział Sekretarz Gminy Limanowa Marek Ziaja oraz Zastępca Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Grzegorz Krzak.
Spotkanie przebiegło  w  ciepłej, świątecznej atmosferze, a na zakończenie przyszedł czas na życzenia świąteczno-noworoczne.


Liczba wyświetleń: 605
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30