A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ryba w roli głównej - warsztaty kulinarne w Pisarzowej

05.12.2019
Potrawy, dania i zakąski rybne przygotowały członkinie KGW Kłodne, KGW Pisarzowa oraz KGW Męcina w ramach kolejnej odsłony warsztatów kulinarnych finansowanych z PROW 2014-2020 za pośrednictwem LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska".

Wśród przygotowane przez Panie z KGW potraw rybnych znalazły się m.in. śledź w śmietanie, dorsz panierowany, pstrąg w galarecie, roladki z łososiem czy ryba po grecku. Na deser członkinie KGW serwowały również słodkie wypieki.
Warsztaty odbyły się  w ramach projektu" Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW objętego na lata 2014-2020",  za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”,  w celu kultywowania lokalnego dziedzictwa.
 


Liczba wyświetleń: 651
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30