Rozpoczęło działalność przedszkole w Rupniowie

17.12.2019
Efektem realizacji zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa budynku Szkoły Podstawowej w Rupniowie wraz z przebudową boiska i zagospodarowaniem terenu jest funkcjonujące w obiekcie dwuoddziałowe przedszkole z jadalnią, z pełnym wyposażeniem i niezbędnym zapleczem.

W ramach zadania zmodernizowano starą część budynku łącznie z wykończeniem ścian i malowaniem, wykonano remont schodów zewnętrznych przy wejściu głównym oraz drogę dojazdową. W obiekcie przeprowadzono modernizację instalacji: centralnego ogrzewania, elektrycznej, informatycznej, internetowej oraz monitoringu, a przy budynku powstało także ogrodzone boisko sportowe o nawierzchni poliuretanowej.

Całkowita wartość prac wyniosła 1.860.347,61 zł, przy dofinansowaniu w wysokości 1.356.081,57 zł pozyskanemu w ramach działania pn. „Rewitalizacja przestrzeni publicznej w celu rozwiązywania zdiagnozowanych problemów i potrzeb społecznych".