„Razem na Święta” w Szkole Podstawowej w Kaninie

21.12.2019
W odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej i z potrzeby serca, Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kaninie aktywnie włączyła się w tegoroczną edycję akcji: „Razem na Święta”. Celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie osób potrzebujących poprzez różnorodne działania, zainicjowane przez nauczycieli i dzieci, a zrealizowane przy współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym. W ramach akcji uczniowie samodzielnie wykonali 65 pięknych kartek bożonarodzeniowych i wpisani do nich życzenia.
Wszystkie te działania – jak podkreślała dyrektor szkoły Halina Śmierciak – miały na celu uwrażliwienie dzieci na potrzeby innych, w myśl hasła: „Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się je dzieli”. Dyrektor szkoły dziękuje pani Marii Trzupek, pani Małgorzacie Cięciel za koordynowanie działań oraz nauczycielom szkoły za współpracę

Liczba wyświetleń: 2071