Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej Dzieci

13.12.2019
W czwartek 12 grudnia na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt - Kat. Dzieci.
W zawodach udział wzięło 7 drużyn.

 
W turnieju 4 drużyny rywalizowały w kat. chłopców, natomiast 3  - w kat. dziewcząt, a w wyniku przeprowadzonych rozgrywek

w kat. chłopców :
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej WsiII miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu

a w kat. dziewcząt :
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w SiekierczynieII miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
 
Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi, którzy wywalczyli I miejsce grali w składzie: Marek Bulanda, Wojciech Franczak, Miłosz Franczyk, Grzegorz Gros, Jakub Krzeszowiec, Dawid Kurnyta, Tomasz Mąka, Szymon Mól, Jakub Postrożny, Przemysław Trela, Mateusz Włodarczyk, Jakub Król. Do rozgrywek przygotowali drużynę nauczyciele wychowania fizycznego Dorota Młynarczyk i Marek Młynarczyk.
 
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie, która zdobyła najwyższe miejsce na podium wystąpiła w składzie: Martyna Florek, Wiktoria Górska, Wiktoria Gutowska, Wiktoria Hutek, Tatiana Lis, Natalia Lizut, Maja Łyszczarz, Gabriela Młynarczyk, Karolina Pająk, Vanessa Ryłko . Dziewczęta przygotował do zawodów nauczyciel wychowania fizycznego Włodzimierz Wróbel.
 
Zwycięska drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi oraz dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie reprezentować będą gminę Limanowa na zawodach powiatowych na hali sportowej przy SP nr 3  w Limanowej - chłopcy dnia 3 stycznia 2020 r., a dziewczęta dnia 9 stycznia 2020 r.

Liczba wyświetleń: 2034
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne