A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

20 grudnia - Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

06.12.2019
Czy Wam też przedświąteczne przygotowania kojarzą się z zapachem choinki, pierników i świątecznych potraw? Nam zdecydowanie tak! Dlatego, aby wprowadzić Was w ten magiczny czas 20 grudnia 2019r. w godz. od 10.00 do 15.00 na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Limanowej organizujemy POWIATOWY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.

 
Podczas Kiermaszu można będzie skosztować, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich świąteczne potrawy, ale również zakupić, własnoręcznie wykonane przez Panie z KGW stroiki, ozdoby choinkowe, regionalne upominki oraz wspaniałe wypieki, domki z piernika, chleby czy nalewki.


 
To tylko niektóre z wymienionych produktów, które będą miały do zaoferowania Panie z KGW na swoich stoiskach. Nie zapomnijcie jednak, że kreatywność Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu limanowskiego nie ma granic, a potrawy i wypieki przez nie przygotowane, znane są jako najlepsze już nie tylko w naszym regionie. Mamy nadzieję, że Kiermasz nie tylko wprowadzi Was w magiczną atmosferę świąt, ale również ułatwi przedświąteczne przygotowania i pomoże w wyborze oryginalnych prezentów i ozdób.
 
Przypominamy, że podobny Kiermasz organizowaliśmy przed świętami wielkanocnymi i cieszył się on ogromnym zainteresowaniem (GALERIA) i (RELACJA). Liczymy na to, że i tym razem będzie podobnie, a może nawet dopisze Was więcej ze względu na wyjątkowy charakter i klimat tych świąt!
 
Do zobaczenia!
 
 
 
inf. Biuro Promocji, Kultury i Turystyki
Starostwa Powiatowego w Limanowej


Liczba wyświetleń: 735
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30