Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XXII edycja Biegu Niepodległości

08.11.2019
W dniu 7 listopada w Młynnem odbyła się XXII edycja Biegu Niepodległości. W 16 kategoriach uczestniczyło prawie 350 zawodników z kilkunastu klubów sportowych z terenu Limanowszczyzny. Bieg Niepodległości zorganizował jak co roku UKS "Patria" Młynne, przy współorganizacji Urzędu Gminy Limanowa i Szkoły Podstawowej w Młynnem.
 
W uroczystym otwarciu Biegu Niepodległości uczestniczyli sołtys wsi Leszek Twaróg, Dyrektor GZOS w Limanowej Edyta Król, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem Bożena Golonka, ks. rektor
z Kaplicy w Młynnem Franciszek Grądalski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Renata Twaróg. Wyrazili oni uznanie dla organizowanego przedsięwzięcia, które poprzez aktywność sportową jest formą  uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Nad sprawnym przebiegiem sportowego wydarzenia czuwał prezes UKS "Patria" Młynne - Witold Sochacki, który w obecności przybyłych gości oraz uczestników Biegu dokonał uroczystego otwarcia zawodów.
W  podsumowaniu zmagań i dekoracji zwycięzców wzięli udział  goście którzy inaugurowali przedsięwzięcie, a dołączyli do nich V-cewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan wraz  z radnymi gminy: Stanisławem Sajdakiem i Danielem Łąckim.

 

Poniżej galeria zdjęć z Biegu oraz wyniki zawodów.

Liczba wyświetleń: 1902
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne