A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Warsztaty kulinarne w Rupniowie

27.11.2019
Dania z drobiu były kulinarnym tematem kolejnych warsztatów organizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Limanowa. Tym razem przygotowania mięsnych potraw z drobiu podjęły się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rupniowa Bednarek i Rupniowa Centrum.

Podczas warsztatów skosztować można było m.in. drobiowe roladki i galaretki, pieczone udka i skrzydełka, szaszłyki, a całości dopełniały przygotowane dodatkowo sałatki oraz regionalne wypieki. Nad całością przedsięwzięcia czuwały Przewodniczące KGW : z Rupniowa Bednarek  - Rozalia Rojek, a z Rupniowa Centrum - Maria Franczak.
 
Warsztaty były kolejną odsłoną przedsięwzięcia realizowanego w ramach projektu : Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” , w celu kultywowania lokalnego dziedzictwa.


Liczba wyświetleń: 563
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30