A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Tenisiści stołowi z gminy Limanowa deklasują rywali

27.11.2019
 
Dnia 26 listopada 2019r. Rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców.
Kategoria dzieci rocznik 2007 i młodsi, została zdominowana przez uczniów ze szkół z terenu gminy Limanowa.


Pierwsze miejsce wśród chłopców wywalczył Piotr Judka ze Szkoły Podstawowej w Wysokiema dla dziewczyn najwyższy laur przypadł Sylwii Bołoz ze Szkoły Podstawowej w Młynnem.Vicemistrzem powiatu został Dawid Dygas ze Szkoły Podstawowej w Młynnem , a brąz trafił do Klaudii Kotlarz ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem.
Sześcioro najlepszych tenisistów( z obu kategorii) będzie reprezentowało powiat na  zawodach rejonowych. Do grona  w/w uczestników z podium dołączy również Magdalena Fitrzyk ze Szkoły Podstawowej w Młynnem która uplasowała się na czwartym miejscu w swojej kategorii.
Sylwi, Klaudii, Magdalenie i Piotrowi serdecznie gratulujemy życząc sukcesów na zawodach rejonowych!
 
 

Liczba wyświetleń: 539
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30