A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Swojskie wyroby" tematem kolejnych warsztatów kulinarnych KGW

21.11.2019
"Swojskie wyroby" były tematem kulinarnych warsztatów, które w dniu 20 listopada miały miejsce w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej. Tym razem warsztatom przewodziły gospodynie z Kłodnego, które na przedsięwzięcie zaprosiły trzy Koła - KGW z Pisarzowej,  KGW z Męciny oraz KGW z Sowlin.
 
A swojskie specjały jakie królowały na stolach to m.in. kiełbasa wiejska, salceson wiejski, zapiekana kiszka, pieczony boczek, wiejski chleb z bigosem, pierogi, była tez nadziewana kaczka czy pasztet z królika oraz słodkie wypieki.

Warsztaty były kolejną odsłoną przedsięwzięcia realizowanego w ramach projektu : Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” , w celu kultywowania lokalnego dziedzictwa.
 


Liczba wyświetleń: 465
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30