A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nowy sprzęt do wykonywania zadań drogowych i prac remontowych na stanie gminy Limanowa

19.11.2019
W ostatnim czasie Gmina Limanowa pozyskała na własność sprzęt służący zaspokajaniu potrzeb związanych m.in. z remontami i utrzymaniem dróg gminnych oraz doraźnymi pracami interwencyjnymi. Po analizie kosztów związanych ze zlecaniem niektórych rodzajów prac firmom zewnętrznym okazało się, że zakup sprzętu na własność i samodzielne wykonywanie niektórych robót związanych z utrzymaniem dróg  przyczyni się do realnych oszczędności w wydatkach gminnych.


 


Po zasięgnięciu opinii specjalistów zakupiona została koparko – ładowarka marki Case 580ST oraz dwa ciągniki marki Zetor Proxima CL90 wraz z oprzyrządowaniem służącym do zimowego utrzymania dróg. Jeden z ciągników stacjonował będzie w Młynnem, gdzie zadba o przejezdność okolicznych dróg gminnych, drugi natomiast pozostanie w Męcinie i zajmie się utrzymywaniem dróg w tej części Gminy Limanowa.


Liczba wyświetleń: 1021
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30