A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Linia kolejowa Podłęże-Piekiełko - korenspondecja Wójta Gminy Limanowa z PKP PLK S.A

04.11.2019

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Limanowa, na  podstawie powziętych względem Państwa zobowiązań przedstawiamy korespondencje z 15 października br. z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. dotyczące Projektu „Budowy nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc - Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nowy Sącz - Etap I: prace przygotowawcze”. We wspomnianej  korespondencji zawarte są pytania jakie skierował Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut do PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. celem uzyskania dodatkowych wyjaśnień na temat budowy/modernizacji w/w linii kolejowej oraz odpowiedz jaką uzyskaliśmy na zadane pytania. 
Treść korenspondencji w załącznikach poniżej.

Liczba wyświetleń: 2034
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30