Igrzyska Dzieci w Unihokeju

19.11.2019
W dniu 19 listopada w Szkole Podstawowej  nr 2 w Starej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt – Kategoria Igrzyska Dzieci. Do rywalizacji zarówno w jednej, jak i drugiej kategorii zgłosiły się  drużyny reprezentujące trzy szkoły: SP nr 1 Męcina, SP nr 2 Męcina oraz gospodarze -  SP nr 2 Stara Wieś.
Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom gry, dlatego emocji było co niemiara. Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia – Józef Smęda.
Ostatecznie tytuł Mistrza Gminy Limanowa w Unihokeju Chłopców trafił w ręce drużyny z SP nr 2 w Męcinie, a wśród Dziewcząt najlepszymi okazały się uczennice SP nr 2 w Starej Wsi.
Uroczystego podsumowania turnieju  oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów drużynom biorącym udział w turnieju dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor SP nr 2 w Starej Wsi Marek Twaróg.

Klasyfikacja końcowa:
Kategoria chłopcy:

I miejsce – SP nr 2 Męcina
II miejsce – SP nr 2 Stara Wieś
III miejsce – SP nr 1 Męcina

kategoria dziewczęta:

I miejsce – SP nr 2 Stara Wieś
II miejsce –  SP nr 2 Męcina
III miejsce – SP nr 1 Męcina
Na zawodach powiatowych, które odbędą się 29 listopada gminę Limanowa reprezentować będą dwie najlepsze drużyny w każdej z kategorii.  Zawodnikom i zawodniczkom z Męciny nr 2 oraz  Starej Wsi nr 2 gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Liczba wyświetleń: 1999