A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Artystyczne środy i piątki" w świetlicach w Starej Wsi i Lipowem

21.11.2019
Świetlice wiejskie w Starej Wsi oraz Lipowem  zapraszają młodsze i starsze dzieci na zajęcia plastyczne  - w środy w świetlicy w Starej Wsi, a w piątki - w świetlicy w Lipowem.  Zajęcia prowadzi opiekun świetlic, plastyk  - Jolanta Biedroń, a ich oferta jest bardzo zróżnicowania i dostosowana do wieku uczestników.
 
Efekty pierwszych spotkań już są, a ku zadowoleniu pomysłodawczyni zajęć  chętnych do prac twórczych coraz więcej, dodając że zaskoczeniem jest dla niej kreatywność oraz zaangażowanie w wykonywanie prac jakie wykazują dzieci i młodzież. 
Zajęcia w świetlicach odbywają się we wskazanych dniach od godz. 14.00. Zapraszamy!Liczba wyświetleń: 463
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30