A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

AKCJA CHARYTATYWNA "Dobro zawsze wraca" w Szkole Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi

29.11.2019
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi z ogromnym zaangażowaniem odpowiedziała na pisemną prośbę skierowaną do szkół przez Agatę Ziębę - Wicestarostę Limanowskiego i aktywnie wsparła drugą edycję akcji charytatywnej pn. Dobro zawsze wraca! która ma na celu pomoc osobom z niepełnosprawnością z terenu powiatu limanowskiego.

Uczniowie, nauczyciele, pozostali pracownicy szkoły oraz rodzice otworzyli swoje wielkie serca na potrzeby innych ludzi i bardzo chętnie przyłączyli się do tej szlachetnej inicjatywy, którą na terenie naszej szkoły koordynowali wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas.Akcja Dobro zawsze wraca! przeprowadzona została w formie zbiórki darów rzeczowych  oraz  środków pieniężnych, zebranych podczas Charytatywnego Kiermaszu Słodkich Babeczek Muffinek pt. „Zasmakuj w tym co DOBRE”.

W  dniu 25 listopada szkołę odwiedzili przedstawiciele instytucji będących organizatorami akcji, Teresa Zabramny - Prezes Limanowskiej Akcji Charytatywnej, Monika Nawalaniec – Dyrektor PCPR w Limanowej i Mateusz Pietrzak – Kierownik Biura Promocji, Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej. Wolontariuszki reprezentujące Szkolne Koło Caritas przekazały na ręce delegacji zebrane dary w postaci słodyczy oraz materiałów szkolnych i dekoracyjnych, a także środki finansowe w kwocie 1.913,37 zł.Wszystkim uczestnikom organizatorzy składają serdeczne podziękowania za okazane serce i wsparcie szczytnej akcji.


Liczba wyświetleń: 1526
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30