A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Warsztaty kulinarne KGW Rupniów Centrum i KGW Rupniów Bednarki

21.10.2019
"Indyk w roli głównej" był tematem kolejnych warsztatów kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich zorganizowanych w ramach projektu : „Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa” ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” w celu kultywowania lokalnego dziedzictwa.
Warsztaty odbyły się w sobotę 19 października, a w ramach przedsięwzięcia dania z indyka przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich z Rupniowa Centrum i Rupniowa Bednarek.

Liczba wyświetleń: 359
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30