A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uroczyste pasowanie na uczniów w Szkole Podstawowej w Kaninie

25.10.2019
Szkoła Podstawowa w Kaninie była kolejna placówka oświatowa, w której miała miejsce uroczystość przyjęcia do grona społeczności szkolnej nowych uczniów.  Ślubowanie przedszkolaków oraz pierwszoklasistów odbyło się w murach szkoły w czwartek 24 października, a najmłodszym  w tym szczególnym dla nich dniu towarzyszyło liczne grono rodziców.

 
Przyjęcie do grona uczniów było dniem  wyjątkowym nie tylko dla dzieci i ich rodziców, ale całej szkolnej społeczności. Wydarzeniem od dłuższego czasu żyli  wychowawcy i nauczyciele , a także pozostali uczniowie szkoły którzy obecni byli podczas czwartkowej uroczystości. Dyrektor Szkoły Halina Śmierciak do wszystkich zebranych skierowała słowa podziękowania za tak liczne przybycie, a szczególne słowa wytrwałości i niegasnącego zapału  do pogłębiania wiedzy, skierowała w stronę nowych uczniów, życząc by szkoła była dla nich także miejscem do rozwijania zainteresowań.
 
 
W uroczystości ślubowania uczniów w Szkole Podstawowej w Kaninie wzięli udział zaproszeni goście m.in.  Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa oraz Dyrektor GZOS Edyta Król, którzy również złożyli najmłodszym życzenia jak najlepszych wyników w nauce, a nauczycielom zadowolenia i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.  


Liczba wyświetleń: 648
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30