A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Starowiejska Biesiada zorganizowana przez KGW Stara Wieś Rola

21.10.2019
19 października liczne grono mieszkańców Starej Wsi uczestniczyło w Biesiadzie zorganizowanej przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Oprócz kulinarnej uczty, którą na stołach serwowały gospodynie czas  upłynął na wspólnych rozmowach oraz zabawie przy dźwiękach zespołu muzycznego.

 
Muzyka zebranych w świetlicy w Starej Wsi I gości zachęciła do tańca, nie zabrakło też wspólnego śpiewania lokalnych pieśni biesiadnych.
 
Wśród zaproszonych gości, którzy odpowiedzieli na zaproszenie członkiń KGW Star Wieś Rola i wzięli udział w przedsięwzięciu obecni byli: senator RP  Jan Hamerski, starosta limanowski  Mieczysław Uryga, radny powiatu limanowskiego, wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut, radny gminy Limanowa Bogdan Pałka, dyrektor GBP w Starej Wsi Jacenty Musiał oraz sołtys Starej Wsi I Urszula Biernat.


Liczba wyświetleń: 531
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30