Promesa dla Gminy Limanowa na remont drogi w Kaninie i Pisarzowej

31.10.2019
Gmina Limanowa otrzymała kolejną promesę na dofinansowanie inwestycji związanej z remontem drogi gminnej w miejscowościach Kanina i Pisarzowa. Przyznane dofinansowanie to kwota 462.000,00 zł.

Promesę na zadanie pn. Remont  drogi gminnej nr 340473 K Raszówki - Żmiąca - Dobrocierz w miejscowości Kanina i Pisarzowa w km 0+182-0+702 i km 0+999-1+250  z rąk wojewody małopolskiego Piotra Ćwika odebrał w dniu 25 października br. Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.

Przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji promesy przekazane zostały na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.
W dniu 25 października do 6 jednostek samorządu terytorialnego z terenu woj. małopolskiego, w ramach promes ministerialnych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych trafiło łącznie 1.828.000,00 zł, za które wykonanych zostanie 7 zadań drogowych.