Pierwszoklasiści z SP Wysokie uroczyście włączeni w grono uczniów

23.10.2019
Dnia 16 października w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wysokiem uroczyście obchodzono Święto Szkoły. W tym szczególnym dla społeczności szkolnej dniu podczas części artystycznej przygotowanej przez uczniów przedstawiono życie patronki placówki, co było okazją do poznania lub przypomnienia postaci Królowej Jadwigi.

Dzień ten był wyjątkowy zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy zostali uroczyście pasowani na uczniów. W wydarzeniu, które miało miejsce w budynku remizy OSP wzięli udział uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Wysokiem, rodzice oraz nauczyciele. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili również Starosta Limanowski  Mieczysław Uryga, Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Radny wsi Wysokie Sylwester Hasior oraz Sołtys wsi Wysokie Władysław Lorek.

Liczba wyświetleń: 2064