Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Pięć drużyn walczyło o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w Mini Piłce Halowej Dziewcząt

08.10.2019
Dnia 8 października w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt z rocznika 2007 i młodsze. W rywalizacji uczestniczyło pięć drużyn z gminnych szkół.

Mecze rozegrane na hali w Mordarce przyniosły wiele emocji, a ostateczna rozgrywka o najwyższe miejsce na podium rozegrała sie między drużynami  dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Pasierbcu i Szkoły Podstawowej w Mordarce.

Po końcowym gwizdku lepszą okazała się drużyna z Pasierbca w skład której wchodziły: Dudek Justyna, Dziedzic Julia, Matląg Zofia, Myszka Roksana, Ptaszek Ewa, Smoter Gabriela, Szewczyk Anna.Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Pasierbca pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Macieja Zawadzkiego reprezentować teraz będzie gminę Limanowa na powiatowym szczeblu rozgrywek w Limanowej (ZSTiO) dnia 17 października br. Dziewczętom życzymy powodzenia w dalszej sportowej rywalizacji.

Z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Mordarce Pawła Ciuły drużyny uczestniczące w rozgrywkach otrzymały puchary, medale, nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Zawody w Mordarce sędziował Mateusz Wroński z LPPN.

Liczba wyświetleń: 3286
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne