A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

OSP Męcina ma nowy wóz strażacki

08.10.2019
Od 6 października jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Męcinie ma nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Uroczyste poświęcenie specjalistycznego w pełni wyposażonego pojazdu marki Renault D14 miało miejsce tego dnia, a wraz z ochotnikami z nowego wozu, który zasilił miejscową jednostkę cieszyła się również lokalna społeczność.Przekazanie nowego wozu dla OSP Męcina zainaugurowała msza św. odprawiona w miejscowym w kościele parafialnym, którą wspólnie odprawili ks. proboszcz Antoni Piś oraz ks. Bogdan Stelmach - kapelan druhów ochotników na Limanowszczyźnie.W uroczystości oprócz mieszkańców Męciny udział wzięli  również zaproszeni goście, m.in. Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Grzegorz Biedroń, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak, Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego Wojciech Włodarczyk oraz Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.Zebrani goście na ręce druha Bronisława Smolenia złożyli strażakom z OSP Męcina gratulacje oraz wyrazy uznania za trud pracy na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom regionu.
 
zdj.: P.Grab , portal TV28

Liczba wyświetleń: 581
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30