A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Odblaskowy konkurs piosenki w Szkole Podstawowej w Mordarce

08.10.2019
Szkoła Podstawowa im.Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce bierze udział w Akcji „Odblaskowa szkoła”. W ramach promowania bezpieczeństwa na drodze w Oddziale Przedszkolnym dnia 7 października wychowawcy zorganizowali „Odblaskowy konkurs piosenki”.Dzieci zaprezentowały utwory oraz dekoracje związane z bezpieczeństwem na drodze. Pamiętały również o założeniu odblaskowych kamizelek,  by przypomnieć innym jak ważnym jest bycie widocznym  na drodze. Przedszkolaki wykonały również „odblaskowe baloniki”, z którymi maszerowały po szkole, z hasłem przewodnim „Świecimy przykładem”.


 
Mamy nadzieję, iż wszelkie akcje organizowane na terenie szkoły przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa dzieci i na długo pozostaną w ich pamięci.

 
Barbara Ryś

Liczba wyświetleń: 487
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30