Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - najlepsza drużyna z SP Mordarka

10.10.2019
W dniu 10 października  na hali sportowej w Rupniowie rozegrano mecze w ramach Mistrzostw Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2005/2006. Do rozgrywek przystąpiły drużyny reprezentujące 8 szkół podstawowych z terenu gminy.

Każdy mecz rozgrywany na hali w Rupniowie przynosił uczestnikom rozgrywek wiele sportowych wrażeń, jednak najwięcej  emocji dostarczyło finałowe stracie pomiędzy drużynami  z  SP Mordarka i SP Stara Wieś I. Walka o I miejsce była wyrównana, a ostatecznie najlepszą pozycję uzyskali chłopcy z drużyny reprezentującej Szkołę Podstawową w Mordarce, przygotowani przez nauczyciela wychowania fizycznego - Janusz Zelka.Skład zwycięskiej drużyny z Mordarki: Kacper Bąba, Dominik Biel, Łukasz Czachura, Oskar Dyrek, Mateusz Florek, Michał Hada, Damian Pulit.

Drużyny uczestniczące w rozgrywkach otrzymały  puchary, nagrody rzeczowe, medale oraz dyplomy. Nagrody wręczał uczestnikom Z-ca Dyrektora SP Rupniów Robert Piwowarczyk.

Wyniki turnieju:

I miejsce - SP Mordarka
II miejsce - SP Stara Wieś IIII miejsce - SP Pasierbiec
IV miejsce - SP Siekierczyna nr 2
udział :  SP Rupniów, SP Męcina I, SP Siekierczyna nr 1, SP Nowe Rybie

Zwycięska drużyna chłopców z Mordarki walczyć będzie teraz o jak najlepszą pozycję na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej w dniu 16 października w Mszanie Dolnej.


Liczba wyświetleń: 3037
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne