Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs na Hasło Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego - Małopolska 2030

23.10.2019
Zarząd Województwa Małopolskiego Uchwałą nr 1897/19 z dnia 17 października br. ogłosił konkurs na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030". Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców regionu, a jego celem jest włączenie Małopolan w prace nad dokumentem.
 
Osoby chcące wziąć udział w Konkursie mogą zapoznać sie z jego Regulaminem pod adresem www.strategia2030.malopolska.pl w zakładce Konkurs na hasło strategii. Tam też znajduje sie Formularz zgłoszeniowy.

Termin zgłaszania propozycji  upływa 18 listopada 2019 r.

Uwaga - nagroda w Konkursie to 5 tys. złotych!Liczba wyświetleń: 1496
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne