A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Członkinie KGW Rupniów Centrum w Budapeszcie

21.10.2019
Położone w sercu Europy Węgry, a dokładnie tętniący życiem Budapeszt to cel wycieczki Koła Gospodyń Wiejskich Rupniów „Centrum”. W dniach 28–29 września członkowie Stowarzyszenia mieli możliwość poznać kulturę, nieprzeciętne zabytki, klimat winnic i życzliwość społeczności węgierskiej. Była to również okazja do integracji i wspólnej zabawy. Lachowskie chusty wyróżniały się na tle bogactwa zabytków miasta, ciesząc oko pozostałych turystów.Charakter miasta doskonale zaprezentował Karol: węgiersko – polski przewodnik. Odpowiadał na liczne pytania związane nie tylko z historią samego miastem, ale także na te związane z kulturą i sytuacją gospodarczą kraju.

Poczucie humoru, otwartość i pasja do podróży pana pilota Mariana Guzy, przełożyła się na radość z odkrywania licznych atrakcji turystycznych. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować wyjazd, a w szczególności firmie Kroczek za profesjonalną organizację wycieczki.Czas spędzony na terenie Budapesztu z pewnością nie był czasem straconym, a przepiękna panorama miasta i rejs nocą po modrym Dunaju na długo zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom. 
Klaudia Kasińska

Liczba wyświetleń: 317
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30