11 drużyn walczyło o tytuł Mistrza Gminy w Mini Piłce Halowej Chłopców

15.10.2019
Zacięta sportowa rywalizacja miała miejsce na hali sportowej w Mordarce w dniu 15 października, gdzie o Mistrzostwo Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej walczyły drużyny chłopców z rocznika 2007 i mł. Do udziału w zawodach zgłosiło sie aż 11 drużyn reprezentujących  gminne szkoły.

Zawody rozpoczęły sie punktualnie o godz. 9.00. Z meczu na mecz emocje sportowe rosły, a te największe towarzyszyły oczywiście finałowym starciom, gdzie trwała walka o podium.
Ostatecznie nie dając się przeciwnikom najwyższe I miejsce na podium udało się zdobyć gospodarzom - drużynie chłopców ze  SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MORDARCE
W SKŁADZIE : Wiktor Czaja, Piotr Dudek, Filip Dutka, Dawid Kądziołka, Mateusz Kęska, Szymon Smoroński, Mikołaj Syktus, Kacper Włodarczyk, Zbigniew Zelek.

Chłopców do rozgrywek przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Janusz Zelek, który w obliczu tak dużej ilości drużyn czuwał także nad logistycznym rozplanowaniem rozgrywek.

WYNIKI TUERNIEJU:
I miejsce - SP Mordarka
II miejsce - SP Stara Wieś nr 1

III miejsce - SP Pasierbiec
udział : SP Rupniów, SP Siekierczyna nr 1, SP Siekierczyna nr 2, SP Męcina nr 2, SP Nowe Rybie, SP Młynne, SP Pisarzowa, SP Męcina nr 1.

Drużynom biorącym udział w turnieju Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wręczył puchary, nagrody, medale i dyplomy.

Chłopcy z Mordarki reprezentować teraz będą gminę Limanowa na szczeblu powiatowym rozgrywek, które odbędą sie 22 października br. w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!