A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkania informacyjne na obszarze LSR oraz planowane nabory wniosków

11.09.2019
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące realizacji LSR, które odbędą się na obszarze Gmin wchodzących w skład LGD według poniższego harmonogramu.


Bezpośrednio po spotkaniu rozpocznie się dyżur pracowników LGD podczas którego można będzie skorzystać z indywidualnego doradztwa. Jednocześnie informujemy, że udział w zaplanowanych dyżurach jest dodatkowo punktowany, podczas oceny wniosków.
 
LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” informuje również o planowanych naborach wniosków o przyznanie pomocy, dotyczących następujących przedsięwzięć:  
 
1.1.3. Rozwój podmiotów gospodarczych ważnych dla rozwoju regionu.
1.1.4. Rozwój działalności turystycznych i okołoturystycznych Beskidu Wyspowego w tym: Działania mające wpływ na ochronę środowiska i/lub przeciwdziałające zmianom klimatu i/lub działania ukierunkowane na innowacje.
1.1.7. Tworzenie nowych podmiotów gospodarczych branży turystycznej i okołoturystycznej, w tym: Działania mające wpływ na ochronę środowiska i/lub przeciwdziałające zmianom klimatu i/lub działania ukierunkowane na innowacje.
Termin składania wniosków dla w/w przedsięwzięć: 01.10.2019r. - 15.10.2019r.

1.1.9. Rozwój niekomercyjnej infrastruktury turystyczno- -rekreacyjnej.
1.1.10. Szlaki tematyczne Beskidu Wyspowego.
1.1.11. Promocja i udostępnianie produktów lokalnych.
1.2.1. Edukacja najmłodszych mieszkańców obszaru LGD, w tym: Działania mające wpływ na ochronę środowiska i/lub przeciwdziałające zmianom klimatu.
1.2.4. Edukacja i promocja w zakresie dziedzictwa rękodzielniczego.
1.2.7. Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom.
Termin składania wniosków dla w/w przedsięwzięć: 01.10.2019r. do 21.10.2019r.
 
Szczegółowe informacje odnośnie naborów można uzyskać w biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” przy ul. Piłsudskiego 20 w Limanowej oraz pod numerem telefonu 787-917-005.
 

Liczba wyświetleń: 586
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30