A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Drobiowe warsztaty Kół Gospodyń Wiejskich

19.09.2019
Mięso z drobiu w różnorakiej odsłonie królowało w minioną środę 18 września na stołach w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej.


 
"Drobiowe" warsztaty kulinarne zorganizowane przez KGW Męcina to kolejna odsłona przedsięwzięcia mającego na celu kultywowanie  lokalnego dziedzictwa, które organizowane jest w ramach operacji „Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa” ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.


Tym razem członkinie  Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie do udziału w warsztatach zaprosiły trzy gminne Koła - KGW  Kłodne, Pisarzowa i KGW Sowliny.

Liczba wyświetleń: 579
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30