A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs na gadżet promocyjny i hasło na koszulki Powiatu Limanowskiego

14.08.2019
Powiat Limanowski ogłosił dwa konkursy -  pierwszy na hasło na koszulki promocyjne oraz drugi - na gadżet promocyjny. Zachęcamy do uczestnictwa.
 
Jeśli masz pomysł na hasło promujące Powiat Limanowski, które będzie dobrze się nosić i efektywnie wyglądać – zgłoś się do konkursu na hasło na koszulki promocyjne Powiatu Limanowskiego.   Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2019 r.
 
W imieniu Organizatora zapraszamy także do udziału w konkursie na opracowanie oryginalnego gadżetu promującego Powiat Limanowski. Tutaj projekt pracy musi nawiązywać i odwoływać się do kultury, historii, przyrody czy też rolniczego charakteru Powiatu Limanowskiego. Termin nadesłania prac do 31 października 2019 r.

Szczegółowe informacje w  linkach poniżej:

https://powiat.limanowski.pl/blog/konkurs-na-gadzet-promujacy-powiat-limanowski/
 
https://powiat.limanowski.pl/blog/konkurs-na-haslo-promocyjne-na-koszulkach-powiatu-limanowskiego/

Liczba wyświetleń: 497
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30